MojaKlimoska.sk
 0905 882 993

                                                                                                                                   

Daikin Emura Strieborná 2 kW FTXJ20AS+RXJ20

Výrobca: Daikin
Záručná doba: 36 mesiacov
Kód: FTXJ20AS+RXJ20
Dostupnosť: skladom u externého dodávateľa
2 065.83 bez DPH
2 479.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Daikin Emura Strieborná

Daikin Emura lahodí oku a presadzuje prístup zameraný na ľudí – so silným dôrazom na komfort a používateľský zážitok – s cieľom zlepšiť vašu domácu pohodu.

V LETE VÁS OCHLADÍM

A V ZIME ZAHREJEM

 

Daikin Emura, ikona súčasnej klimatizácie

 

Vaše tepelné čerpadlo Daikin Emura typu vzduch-vzduch na chladenie a vykurovanie obsahuje nástennú vnútornú jednotku, diaľkové ovládanie a vonkajšiu jednotku. Každá jednotlivá časť sa riadi filozofiou dizajnu Daikin.

Táto 3. generácia Daikin Emura má pozoruhodný dizajn s jemnými tieňovými líniami, ďalšími inteligentnými funkciami a vylepšeným používateľským komfortom – vďaka čomu ešte viac zodpovedá európskej architektonickej estetike, technickým normám a požiadavkám používateľov.

 

Nádherný dizajn

Vyberte si pozoruhodný dizajn, ktorý sa hodí do vášho interiéru

 

Maximálny komfort

Žite v klíme, ktorá je určená pre váš životný štýl

 

Inteligentné ovládanie

Ovládajte svoju vnútornú klímu kdekoľvek a kedykoľvek

 

Energetická účinnosť

Znížte svoj dopad a ušetrite na účtoch za energiu

 

 

  

SOM NAVRHNUTÁ

LAHODIŤ OKU

 
 
Hľadáte klimatizačný systém, ktorý spája to najlepšie z výkonu a dizajnu? Daikin Emura je riešenie klimatizácie, ktoré dokonale vyvažuje formu a funkciu. Kompletne navrhnuté a skonštruované vo vlastnej réžii. Krásny a inteligentný dizajn, ktorý sa hodí do vášho interiéru: špičkový, zároveň cenovo dostupný a víťaz iF DESIGN AWARD a Red Dot Product Design Award 2022. Dokonca aj vaše steny budú hrdé na Daikin Emuru!

 

 

Zakrivené línie

Klimatizačné zariadenia majú zvyčajne rovné línie. Daikin Emura je hrdá na to, že je iná. Vďaka zakrivenému prednému a zadnému panelu má vnútorná jednotka jedinečný 3D tvar. Zakrivené línie odkazujú na harmonizované prúdenie vzduchu a zároveň vytvárajú príjemný vizuálny efekt vo vašom interiéri.

 

 

Emócia pohybu

Pohyb panela je pre dizajnové jednotky Daikin jedinečný. Čo je teda špeciálne na panelovom pohybe klimatizácie Daikin Emura? V prevádzkovom režime vychádza dopredu, mierne naklonená, čím vytvára novú dynamiku a rôzne tieňové línie. Naklonený prístup dodáva pohybu panela skutočné emócie.

 

 

Jemná hra tieňov

Zakrivené panely vnútornej jednotky vytvárajú tiene, vďaka ktorým Daikin Emura skutočne ožíva, zatiaľ čo vonkajšie tepelné čerpadlo využíva tiene na zakrytie rotujúceho ventilátora.

 

 

SOM TU,

ABY SOM VÁM POSKYTLA

CELOROČNÝ KOMFORT

Forma nasleduje funkciu… Nie je to inak ani v prípade Daikin Emura. Klimatizácia je navrhnutá tak, aby vytvorila dokonalú vnútornú klímu a zvýšila váš pocit pohodlia doma. Daikin Emura vás v lete ochladí a v zime zahreje a váš domov udrží zdravý vďaka čisteniu vzduchu v interiéri. Vstúpte do zóny komfortu Daikin Emura.

 

 

Čistenie vzduchu

90 % času trávite v interiéri. Vďaka zabudovaným filtrom na čistenie vzduchu a technológii Flash Streamer zachytáva Daikin Emura prachové častice, rozkladá alergény a odstraňuje obťažujúce pachy, čím vám poskytuje lepší a čistejší vzduch. Takto klimatizácia Daikin Emura udržiava váš domov zdravý.

 

VŽDY MÁM VŠETKO

POD KONTROLOU,

POKIAĽ MI NEDÁTE INÝ POKYN

Daikin Emura je nastavená tak, aby poskytovala optimálny komfort, keď ste nablízku. Samozrejme, ovládanie môžete ľahko prevziať stlačením tlačidla alebo ťuknutím na obrazovku: spravujte Daikin Emura pomocou diaľkového ovládania s jednoduchým ovládaním alebo kedykoľvek a odkiaľkoľvek pomocou intuitívnej aplikácie Onecta na vašich inteligentných zariadeniach.

 

Diaľkový ovládač

Minimalistický dizajn

Diaľkový ovládač Daikin Emura má minimalistický dizajn so zakrivenými líniami, pixelovou obrazovkou a modrým okom Daikin. Je kompaktný a dokonale padne do ruky. Diaľkový ovládač môžete jednoducho pripevniť na stenu pomocou magnetu.

Jednoduché ovládanie

Ovládajte vnútornú klímu s ľahkosťou: diaľkový ovládač sa zameriava na najdôležitejšie funkcie. Všetky ostatné funkcie sú ľahko prístupné prostredníctvom prehľadného menu alebo intuitívnej aplikácie Onecta

 

 

 

 

EFEKTÍVNE

VYUŽÍVAM ENERGIU

Bez ohľadu na to, či je vonku extrémne teplo alebo zima, očakávate, že vaša klimatizácia bude fungovať po celý rok rovnako stabilne. Daikin Emura je skonštruovaná tak, aby fungovala v každom ročnom období a poskytovala celoročný komfort energeticky najúčinnejším spôsobom: Technológia Bluevolution zaručuje najlepší výkon vo svojej triede s nízkym dopadom na životné prostredie a nízkymi účtami za energiu

 

 

 

Vonkajšia jednotka

TEPELNÉ ČERPADLO TYPU VZDUCH-VZDUCH

Daikin Emura prichádza s prepracovanou vonkajšou jednotkou, ktorá využíva najmodernejšiu technológiu, aby boli dopad na životné prostredie a vaše účty za energiu čo najnižšie. Väčšina použitej energie pochádza z vonkajšieho vzduchu, ktorý je bezplatným a nekonečne obnoviteľným zdrojom.

Update cookies preferences