MojaKlimoska.sk
 0905 882 993

                                                                                                                                   

Inventor Supreme 5 kW SUVI-18WFI/ SUVO-18

  • UVC filter
  • Úspora energie vďaka ovládaniu pomocou Wi-Fi
  • A++ Energetická trieda pre maximálnu úsporu
  • Triple Action Filter pre ideálne hygienické podmienky
  • Ionizátor pre maximálne čistý vzduch
  • Golden Fin – Pozlátený povrch výparníka pre maximálnu ochranu jednotky a predĺženie životnosti
  • Ultra Silence Mode pre ideálne podmienky ticha
  • Rozloha miestnosti: 35-60 m²
Výrobca: Inventor
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: ΝUVI-18WF/ΝUVO-18
Dostupnosť: na sklade
1 124.17 bez DPH
1 349.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 5 -ročná záruka pre všetky klimatizačné jednotky Inventor Supreme

Klimatizačné jednotky Inventor Supreme sú vybavené 5 -ročnou záručnou kartou. Ich vysoká výrobná kvalita zaručuje ich dokonalý výkon a dlhodobú prevádzku aj v tých najnáročnejších podmienkach. Okrem toho je to konkurenčná výhoda Inventoru a záväzok voči našim zákazníkom.

 
 

Benefity 

UVC technológia

Technológia ultrafialového žiarenia typu C a ionizátora sa postará o najlepšiu kvalitu vzduchu bez baktérií a choroboplodných zárodkov. Neutralizuje všetky mikroorganizmy nachádzajúce sa vo vzduchu. UVC LED lampa vyžaruje ultrafialové svetlo s vlnovou dĺžkou 265 až 275 nm.
Dokáže teda účinne odstrániť 99,998% vírus SARS-CoV-2 (zodpovedný za Covid-19), 91,47 % vírusu chrípky A H3N2 (zodpovedného za prechladnutie) a 92,78 % baktérie Staphylococcus albus.
Ionizátor zlepšuje kvalitu vzduchu a odstraňuje vzduchom prenášané častice, ako sú choroboplodné zárodky, baktérie, vírusy, peľ, dym, prach a pachy atď., a to prirodzeným a účinným spôsobom.
Podľa testov vykonaných v laboratóriách Texcell deaktivuje 99,998 % vírusu SARS-CoV-2 (Covid-19) zo skupiny koronavírusov po 1 hodine prevádzky v 45L priestore.
 
 
 

 

Energetická trieda A++

Supreme zaručuje vynikajúce výkony pri najnižších prevádzkových nákladoch. Využite výhody energetickej triedy A++ klimatizácií Inventor a vytvorte si dokonalú atmosféru presne podľa svojich predstáv. Výberom klimatizácie s nižšou spotrebou energie zároveň ušetríte peniaze a zároveň sa postaráte sa o menšiu energetickú stopu.

Wifi funkcia

Ovládajte svoju klímu jednoducho, nech ste kdekoľvek, pomocou smartfónu alebo tabletu. Stiahnite si zadarmo aplikáciu Inventor Control cez Google Play & App Store a dosiahnite optimálne teplotné podmienky s veľkou úsporou energie.

Antikorózna vrstva

Zlatá antikorózna vrstva častí vonkajšej jednotky chráni pred slaným vzduchom, dažďom a inými korozívnymi prvkami, zaisťuje efektívny výkon klimatizácie a predlžuje jej životnosť. Zlatá vrstva časti vnútornej jednotky vám vďaka svojmu antibakteriálnemu pôsobeniu umožňuje vychutnať si dokonale čistú a zdravú atmosféru!
 
 
 
 

Filter TRIPLE ACTION

Filter Triple Action s vitamínom C, iónom striebra a studeným katalyzátorom zlepšuje vzduch.
 
 
 

HEPA filter

Odstraňuje aj najmenšie množstvo prachu zo vzduchu. Odstraňuje choroboplodné zárodky a zároveň znižuje riziko alergií a chorôb a poskytuje zdravý čistý vzduch.
 
 
 
 

Funkcia Self-Cleaning (samočistenie)

Eliminuje nežiaducu vlhkosť vo vnútornej jednotke počas prevádzky v režime chladenia. Po vypnutí klimatizácie bude ventilátor vnútornej jednotky chvíľu bežať, aby vysušil vnútornú jednotku.

 

 

4 Way Air Flow (4 cestné prúdenie)

Vynovený dizajn vytvára rovnomernú distribúciu vzduchu vo všetkých rozmeroch. Lamely jednotky sa pohybujú nielen vodorovne, ale aj zvisle a plynule rozptyľujú vzduch aj v tých najťažšie dostupných miestach.

Follow Me funkcia

Inteligentný senzor je umiestnený na diaľkovom ovládači. Keď je aktivovaná funkcia Follow Me, nastavená teplota sa synchronizuje s inteligentným senzorom. Vaša nastavená teplota vás bude sprevádzať, kamkoľvek sa vy a diaľkové ovládanie pohnete, čo ponúka extra pohodlie a úsporu energie.

 

Ultra Silence (ultra tichý) režim

Aktivujte režim Ultra Silence Mode a vychutnajte si pocit absolútneho  ticha vo svojej izbe.

 

Centrálna kontrola

 

Vzduchový prachový filter

Optimalizuje efekt filtrovania až o 40 %.

 

Sleep režim (režim spánku)

Pomocou režimu spánku klimatizácia prispôsobí izbovej teplote pre dokonalé podmienky pre spánok a veľkú úsporu energie.

12 stupňov rýchlosti vnútorného ventilátora

Až 12 stupňov rýchlosti vnútorného ventilátora zaisťuje presnejšie ovládanie a prináša pohodlnejšie prúdenie vzduchu.

 

DC invertory

Motory ventilátorov vnútorných a vonkajších jednotiek, ako aj kompresor boli inovované na technológiu All DC Inverter. Kompresor tak môže meniť výkon v závislosti od potrieb vnútornej atmosféry a vytvárať dokonalé podmienky vo vašom priestore.

 

Detekcia úniku chladiva

Vnútorná jednotka zobrazí chybový kód „EC“ a automaticky sa zastaví, keď sa zistí únik chladiva.

 

 

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0905 554 553

 

Update cookies preferences